Vilkaviškio JPB vasario 16-osios minėjime

Vilkaviškio Jaunojo pasieniečio būrelio (JPB) nariai, vadovaujami Vištyčio pasienio užkardos jaunesniojo pasieniečio Andriaus Birštono, kartu su Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūne Kristina Minsevičiūte Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną paminėjo Vilkaviškyje.

Prie Dr. Jono Basanavičiaus paminklo vyko iškilminga vėliavų pakėlimo ceremonija, kurios metu skambėjo ne tik dainos, bet ir sveikinimo žodį tarė Vilkaviškio miesto meras Algirdas Neiberka. Meras nepamiršo paminėti ir pasidžiaugti, kad Nepriklausomybės akto signataras Jonas Basanavičius kilęs iš Vilkaviškio rajono. JPB nariai taip pat prisidėjo prie šios šventės, kadangi savanoriavo ruošiantis šiam renginiui.

Po renginio visi rinkosi Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre, kur su bendruomenės pareigūne, ne tik pakalbėjo apie vasario 16-osios svarbą, bet ir apie prekybą žmonėmis. Sušilę po karštos arbatos ir užkandę sausainių visi aptarė tai ką patys yra girdėję apie prekybą žmonėmis. Bendruomenės pareigūnė, akcentavo, kad ypač atsargiems reikia būti internete. Sužinoję daug naujo būrelio nariai, draugiškai nupiešė plakatą „STOP prekybai žmonėmis“.

Tekstas – Kristinos Minsevičiūtės