Privatumo politika

Kas mes esame

Jaunojo pasieniečio būrelių tinklalapio adresas yra: https://www.jpb.lt

Šią veiklą koordinuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – VSAT).
Buveinės adresas – Savanorių pr. 2, Vilnius, 03116, Lietuva. Įmonės kodas – 188608252.
VSAT yra biudžetinė organizacija, kurios duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jei užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą).

Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis (išskyrus vartotojo vardą ir slaptažodį).

Nepilnamečių asmenų atvaizdavimas

Šioje svetainėje naudojamose iliustracijose ar video medžiagoje vaizduojami nepilnamečiai asmenys per savo tėvus ar globėjus yra pateikę rašytinius sutikimus, kuriais jiems tinkamai išaiškinta, jog nepilnamečiai asmenys gali būti fotografuojami ir (ar) filmuojami VSAT ar jos įgaliotų atstovų viešų renginių metu, o vaizdo ir (ar) garso medžiaga gali būti viešinama teikiant informaciją apie VSAT veiklą, pasieniečio profesijos propagavimą, mokinių ugdymą, rengimą karjerai bei kitais teisėtais tikslais.

Tėvams ar globėjams bei nepilnamečiams asmenims yra suprantama, kad vaizdo ir (ar) garso informacija gali būti publikuojama VSAT interneto svetainėje www.pasienis.lt, VSAT Pasieniečių mokyklos (toliau – PM) interneto svetainėje www.pasienietis.lt ir Jaunojo pasieniečio būrelio (toliau – JPB) svetainėje www.jpb.lt, o taip pat VSAT, PM ir JPB socialinių tinklų paskyrose.

Tėvams ar globėjams bei nepilnamečiams asmenims yra suprantama, kad aukščiau paminėti informacijos šaltiniai yra vieši ir jose publikuojamą tekstinę bei vaizdinę medžiagą gali neatlyginamai atgaminti viešosios informacijos rengėjai, o taip pat tokia medžiaga gali būti panaudota parodose, spaudos darbuose, pristatymuose ir pan., jei tai neprieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams.

Pateikti sutikimai galioja iki vaiko pilnametystės.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis, vaizdo ir (ar) garso įrašus.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Autorių įrašai bei komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.