JPB jaunimas – pažintinėje išvykoje prie valstybės sienos
Spalio 1-ąją „Atgimimo“ gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai savo veiklą pradėjo ne klasėje, o pasienyje – kartu su Puškų pasienio užkardos pasieniečiais. Jaunuoliai dalyvavo praktinėse pratybose, kurios paliko daug naujų įspūdžių bei patirčių. Mokiniai apsilankė istorinėje vietoje – Liudvinave, prie trijų valstybių sienų sankirtos, kur susitinka Lietuva, Latvija ir Baltarusija. Čia jie turėjo progą ne …
Skaityti daugiau