JPB nariai domėjosi pasieniečių darbu Palangos oro uoste

Penktadienį Šiaulių užkardos jaunojo pasieniečio būrelio nariai vyko susipažinti su pasieniečių, dirbančių Palangos oro uoste, tarnyba.

Juos draugiškai pasitiko VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pasieniečiai. VSAT pareigūnai jaunuosius kolegas supažindino su oro uoste galiojančiomis tvarkos taisyklėmis, parodė pasieniečių tarnybines patalpas, sulaikymo kamerą, neįleistų asmenų patalpas, supažindino  juos su dokumentų tikrinimo įranga.

Palangos oro uosto aviacijos saugumo viršininkas kartu su pardavimų vadovu vaikams papasakojo apie oro uosto infrastruktūrą bei aviacinio saugumo procedūras. Vaikai patys buvo patikrinti aviacinio saugumo ir galėjo susipažinti, kaip yra tikrinami asmenys.

Oro uosto saugos tarnybos darbuotojai parodė, kaip yra žymimos oro uosto linijos, stovėjimo vietų linijos, o  ugniagesių tarnybos pareigūnai parodė savo tarnybines patalpas, stebėjimo centrą, iš kurio stebi orlaivių pakilimo taką bei techniką, kuria naudojasi kasdieninėje tarnyboje.