JPB veiklos pristatymas naujokams

Trečiadienį vyko Vilniaus pasienio rinktinės Antakalnio gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio narių susitikimas. Nuspręsta susitikti gimnazijoje ir susipažinti su naujais prisijungusiais nariais.

Susitikimo metu Jaunojo pasieniečio būrelio senbūviai papasakojo apie būrelio veiklą, dalijosi patirtimi, labiausiai patikusiais užsiėmimais. Būrelio vadovė visiems priminė apie galiojančią tvarką, uniformos dėvėjimą. Buvo aptarti tolimesni planai, planuojama veikla vasaros metu.

Šiuo metu keli dvyliktokai planuoja teikti dokumentus dėl stojimo į Pasieniečių mokyklą, todėl dar kartą Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė visiems susirinkusiems papasakojo apie dokumentų pateikimo tvarką, atrankos procesą ir skiriamus papildomus balus. Užsiėmimas buvo naudingas ne tik naujiems nariams, bet ir visiems dalyvavusiems, nes jie atnaujino turėtas žinias.

Visiems susipažinus ir sutarus dėl tolimesnių planų, veiklos tikslų, Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė naujiems nariams iškilmingai įteikė Jaunojo pasieniečio būrelio nario pažymėjimus, kuriuos jie privalo turėti su savimi dalyvaujant Jaunojo pasieniečio būrelio veikloje.

Straipsnis: Vilniaus pasienio rinktinės viešųjų ryšių specialistės Dovilės Sabaliauskienės.