Jaunųjų pasieniečių istorijos‬. Interviu su Ilia ir Feodor (II)

Tęsiame interviu seriją – „Jaunųjų pasieniečių istorijos‬“. Jų tikslas daugiau papasakoti apie #JPB narius, jų veiklas ir motyvus dalyvauti šio būrelio veiklose. Taip pat pristatyti stojimo į Pasieniečių mokyklą sąlygas ir galimybes tapti šios mokyklos kursantu (-e). Antrajame interviu savo įžvalgomis dalinasi Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos jaunieji pasieniečiai Ilia ir Feodor.

1. Kiek laiko esate JPB nariais? Kas paskatino prisijungti? 

Pagrindinis motyvas tapti šio būrelio nariais buvo noras susipažinti su pasieniečių darbo specifika ir praktiškai tai išbandyti – ir štai jau dvejus metus mes čia.

2. Labiausiai įtraukianti veikla būrelyje buvo…

Abu iškart sakome – krepšinio turnyras – tada atsiranda stiprus azartas rungtyniauti ir laimėti. Taip pat patinka šaudymo iš ginklų pratybos, pėsčiųjų žygiai

3. Padėk! Trūksta drąsos prisijungti prie būrelio narių. Tavo patarimas man… 

JPB – tai galimybė išbandyti savo jėgas, įgyti naujos patirties ir žinių ne tik apie pasieniečių veiklą, bet ir Lietuvos istoriją, sienų apsaugą ir t.t. – juk taip smagu stengtis pažinti ir suvokti.

4. Jei sportui kasdien skirčiau tik 20 min…

20 min. sportui – tai beveik nieko, jei nori pasiekti gerų rezultatų. Mes sportui skiriame ne mažiau kaip valandą kasdien.

 

Susidomėjai? Nori tapti Pasieniečių mokyklos kursantu (-e)? Tuomet apie stojimo sąlygas skaityk čia: https://bit.ly/3eEJUr1