Jaukioje popietėje pagerbti Vilkaviškio „Žiemos sodo“ eglučių kūrėjai

Šiais metais Vilkaviškio r. Savivaldybės administracija kartu su Vilkaviškio komunaliniu ūkiu bei konkurso partneriu „Santakos“ laikraščiu tęsdami jau ketvirtus metus vyksiančią idėją, kvietė visus Vilkaviškio rajone gyvenančius fizinius asmenis, veiklą vykdančius viešus ir privačius juridinius asmenis, neformalias jaunimo grupes, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, seniūnijas ar seniūnaitijas.

Šiemet kaip ir pernai iniciatyvoje nusprendė sudalyvauti ir užregistruoti Valstybės sienos apsaugos tarnybą bei Vilkaviškio Jaunojo pasieniečio būrelį (JPB) Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Kristina Minsevičiūtė. Eglutės galėjo būti kuriamos ir puošiamos iš įvairių medžiagų atsparių drėgmei, šalčiui, tinkančių lauko sąlygoms, nekeliančių pavojaus žmonėms. Puošiamos eglutės aukštis turėjo būti ne mažesnis kaip 1,50 bei atskleisti organizacijos veiklą. Ir štai gruodžio sukurtos 3-ąją eglutės įsikūrė Vilkaviškio „Žiemos sode“ tarp daugelio kitų eglučių, kurios visus vilkaviškiečius ir miesto svečius džiugins iki sausio mėn. pradžios.

Gruodžio 29 d. vakarą visi „Žiemos sodo“ eglučių kūrėjai susirinko į Vilkaviškio rajone esantį Paežerių dvarą. Čia pagerbti ir pasveikinti buvo net 42 kūrėjai, kurių dėka šiais metais Vilkaviškio miesto sodas ypatingai šventiškai pasipuošęs, nes jame „išaugo“ visas kalėdinių eglučių parkas. Visus konkurso dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris džiaugėsi ir didžiavosi mūsų mūsų krašto žmonių išmone, kūrybiškumu, bendryste. Jis įteikė dovanėles ir Mero padėkos raštus visiems „Žiemos sodo“ kūrėjams. Sveikinimo žodžius tarė ir „Santakos“ redakcijos vadovė Dangyra Apanavičienė. Jaukiame padėkos vakare dovanotas Vilkaviškio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblio „Siaustinis“ koncertas.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Vilkaviškio miesto šventinės atmosferos kūrimo. Bei viliamės, kad idėjų nepritruks ir šioje akcijoje sudalyvausime ir kitais metais.

Teksto autorė – K. Minsevičiūtė // Nuotraukos – renginio organizatorių ir teksto autorės