Pergalę JPB tinklinio varžybose šventė Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazistų komanda

Lapkričio 7 d. jau 8-ąjį kartą Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus ir Ignalinos regionų Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) nariai susirungė tinklinio varžybose. Pabradės „Ryto“ gimnazijoje organizuotame turnyre pergalę nuskynė Vilniaus rajono Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos komanda.

Šių varžybų tikslas – skatinti jaunimo sportinę veiklą ir fizinį aktyvumą, populiarinti tinklinio žaidimą tarp būrelių, išaiškinti geriausias komandas ir populiarinti pasieniečio profesiją.

Turnyre varžėsi devynios JPB komandos iš Vilniaus rajono Kalvelių Stanislovo Moniuškos, Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijų, Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos rajono Vidiškių ir Didžiasalio „Ryto“ (2 komandos), Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų ir Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos. Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių po 2 komandas išėjo į pusfinalį.

Pirmajame pusfinalyje konkurentais tapo ir tarpusavyje susirungė Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I komanda ir tos pačios gimnazijos II-oji komanda. Antrajame pusfinalyje abipus tinklo stojo Pabradės „Ryto“ ir Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos komandos.

Po įnirtingų kovų pusfinaliuose paaiškėjo, kad dėl 3–iosios vietos varžysis Pabradės „Ryto“ gimnazijos ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos II komandos žaidėjai. Po labai atkaklios kovos aikštelėje po dviejų setų, rezultatu 2:0, nugalėjo ir bronzos medalius užsitikrino salės šeimininkai – Pabradės „Ryto“ gimnazistai.

Dėl geriausios tinklinio komandos vardo varžytis į aikštę išėjo Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos I komandos jaunieji sportininkai ir Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazistų komanda. Po įnirtingos kovos, pergalę rezultatu 2:0 iškovojo buivydiškių komanda, o didžiasaliečiams atiteko garbinga antroji vieta.

Prizines vietas užėmusias komandas varžybų organizatoriai apdovanojo diplomais, taurėmis ir medaliais. Pasieniečių mokyklos atstovas Marius Zemenskas komandoms-prizininkėms įteikė saldžias dovanas – šakočius.

Teksto autorė – Rima Maldžiūtė // Nuotraukų autorė – Jolanta Vaickuvienė