Visagino krepšinio mokykloje virė kovos tarp Jaunųjų pasieniečių komandų

Vasario 27 d. Visagino krepšinio mokykloje vyko Jaunojo pasieniečio būrelių narių krepšinio 3×3 varžybos. Jau tradicinėmis tapusiose, kasmet organizuojamose varžybose susirungė 11 komandų iš 6 Ignalinos ir Švenčionių rajonų bei Visagino miesto mokymo įstaigų.

Šių varžybų tikslas – populiarinti mėgėjų krepšinį, prisidėti prie masinio sporto plėtojimo Lietuvoje, skatinti jaunimo sportinę veiklą ir fizinį aktyvumą bei populiarinti pasieniečio profesiją.

Šiais metais į Visagino krepšinio mokyklos aikštelę savo taiklumą atvyko išbandyti (vaikinų ir merginų) komandas iš Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijų,  Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijų, Pabradės „Ryto“ bei šio miesto šeimininkų – Visagino „Atgimimo“ gimnazijos ir „Gerosios vilties“ progimnazijos komandos.

Į krepšinio turnyrą atvykusius jaunuosius krepšininkus pasveikino šio renginio organizatorė Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jolanta Vaickuvienė, žaidėjams linkėjo ištvermės, ryžto ir taiklios rankos siekiant pergalės.

Krepšinio 3×3 varžybų vyresnysis teisėjas – Visagino krepšinio mokyklos direktorius Aleksandras Braznikovas turnyro dalyvius supažindino su varžybų taisyklėmis ir paskelbė rungtynių pradžią.

Vaikinų komandos žaidė dviejuose pogrupiuose, o merginų komandos viename pogrupyje rato sistema.

Po finalinės kovos merginų komandos prizines vietas pasidalino taip:

I-ąją vietą rezultatu 8:2 iškovojo Visagino „Gerosios Vilties“ progimnazijos komanda,

II-oji vieta atiteko Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos, 

III-ąja džiaugėsi Pabradės „Ryto“ gimnazijos krepšininkės.

Po kovų krepšinio aikštelėje išaiškėjo ir A bei B pogrupiuose žaidusių vaikinų komandų rezultatai.

Po finalinės kovos vaikinų komandos prizines vietas pasidalino taip:

I-ąją vietą rezultatu 10:6 iškovojo Pabradės „Ryto“ gimnazijos komanda

II-oji vieta atiteko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komandai

garbinga III-ąja vieta džiaugėsi Vidiškių gimnazijos jaunieji krepšininkai.

 

Su pergale krepšinio žaidėjus pasveikino, apdovanojo medaliais ir diplomais Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jolanta Vaickuvienė.

Po įnirtingų kovų aikštelėje šiai metais buvo išrinkti trys rezultatyviausi žaidėjai, jais tapo: Pabradės „Ryto“ gimnazijos krepšininkas Robertas Jurgelianec, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos krepšininkas Ričardas Šiaulys ir Visagino „Gerosios Vilties“ progimnazijos krepšininkė Karolina Dunder. Jie visi apdovanoti rezultatyviausių žaidėjų statulėlėmis.

Už pagalbą organizuojant ir pravedant krepšinio varžybas bendruomenės pareigūnė padėkojo Visagino krepšinio mokyklos direktoriui Aleksandrui Braznikovui ir varžybose teisėjavusiems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro moksleiviams Deividui Čiučiulkai ir Tadui Gasparavičiui.

 

Tekstas ir nuotraukos – J. Vaickuvienės