Pabradės „Ryto“ gimnazijoje jaunųjų pasieniečių tinklinio varžybos

Balandžio 10 d. Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos tinklinio aikštelėje susirungė 12 Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) komandų iš Ignalinos, Švenčionių, Vilniaus rajonų ir Visagino mokymo įstaigų.

Jau kelintus metus iš eilės Vilniaus pasienio rinktinės organizuojamų tinklinio varžybų tikslas – skatinti jaunimo sportinę veiklą ir fizinį aktyvumą, populiarinti tinklinio žaidimą tarp būrelių, išaiškinti geriausias komandas ir populiarinti pasieniečio profesiją.

Į Pabradės „Ryto“ gimnazijos sporto salę varžytis atvyko dvylika JPB komandų iš Ignalinos Česlovo Kudabos, Ignalinos rajono Vidiškių ir Didžiasalio „Ryto“ (2 komandos), Švenčionių Zigmo Žemaičio (2 komandos), Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“, Pabradės „Žeimenos“, Vilniaus rajono Buivydžių Tadeušo Konvickio, Kalvelių Stanislavo Moniuškos, Vilniaus Antakalnio gimnazijų ir Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos.

Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į keturis pogrupius, iš kurių po trijų turų po vieną komandą išėjo į pusfinalį.

Pirmajame pusfinalyje susirungė Vilniaus rajono Buivydžių Tadeušo Konvickio ir , Švenčionių Zigmo Žemaičio I komanda. Antrajame pusfinalyje – Vilniaus Antakalnio gimnazijos ir Vidiškių gimnazijos komanda.

Po kovų pogrupiuose ir pusfinalyje paaiškėjo, kad dėl trečiosios vietos varžysis Vidiškių gimnazijos ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos I komandos žaidėjai. Po atkaklios kovos aikštelėje po trijų setų, rezultatu 2:1, nugalėjo ir bronzos medalius užsitikrino Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos I komandos gimnazistai.

Dėl geriausių tinklininkų vardų varžytis prie tinklo stojo Vilniaus rajono Buivydžių Tadeušo Konvickio ir Vilniaus Vilniaus Antakalnio gimnazijos jaunieji sportininkai. Atkakli dviejų komandų kova baigėsi rezultatu – 2:0. Buivydžių gimnazistams atiteko garbinga antroji vieta, o Antakalnio gimnazistams pirmoji vieta.

Prizines vietas užėmusias komandas varžybų organizatorė Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jolanta Vaickuvienė rinktinės vado Dariaus Škarnulio vardu apdovanojo diplomais, taurėmis ir medaliais.

Taip pat už pagalbą organizuojant ir pravedant turnyrą organizatoriai padėkojo varžybose teisėjavusiems Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos fizinio ugdymo mokytojams Pauliui Kamarauskui ir Genadijui Kozlovskiui (Genadij Kozlovskij).

Tekstas ir nuotraukos Vilniaus pasienio rinktinės.