Gegužės 20 d. Pasieniečių mokykloje Medininkuose įvyko šeštosios finalinės Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) sporto žaidynės. Šio tradicinio renginio tikslas – stiprinti jaunimo fizinį pasirengimą, komandinę dvasią ir populiarinti pasieniečio profesiją. Sporto salėje vykusias žaidynes atidarė Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas, palinkėjęs dalyviams sėkmės!
Finale susirėmė trys stipriausios komandos, sėkmingai įveikusios atrankos etapus savo regionuose: Varėnos pasienio rinktinės JPB, Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus regiono JPB (Lavoriškių komanda) bei Vilniaus pasienio rinktinės Ignalinos regiono JPB.
Jaunieji pasieniečiai jėgas išbandė net septyniose individualiose užduotyse: jie varžėsi baudinių metimo, smiginio, sunkiojo kamuolio metimo ir štangos spaudimo rungtyse, traukė virvę „vienas prieš vieną“, lenktyniavo dviračio bei irklavimo dvikovoje ir tempė 45 kg sveriantį manekeną. Daug emocijų pareikalavo ir komandinės užduotys – kvadratas bei strateginė estafetė „kryžiukai-nuliukai“. Papildomų taškų savo komandoms taikliais šūviais galėjo pelnyti ir patys būrelių vadovai specialioje šaudymo rungtyje.
Susumavus visų rungčių rezultatus, įvyko iškilmingas nugalėtojų apdovanojimas. Po labai atkaklios kovos čempionų taurę ir pirmąją vietą po dviejų metų pertraukos iškovojo Vilniaus pasienio rinktinės Ignalinos regiono komanda. Antroji vieta atiteko kovingai Varėnos pasienio rinktinės komandai, o trečiąją vietą užėmė Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus regiono atstovai iš Lavoriškių. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Po iškilmingos apdovanojimų ceremonijos visi žaidynių dalyviai ir svečiai mokyklos valgykloje rinkosi pasistiprinti bei vaišinosi tradicine pasienietiška koše.









