Birželio 1-ąją Aukštaitijos nacionalinis parkas (Palūšė) ošė nuo mūsų energijos. JPB nariai susirinko į aktyvią išvyką su nakvyne, kurioje netrūko nei azarto, nei nuoširdžių šypsenų.
•
Tinklinio ir krepšinio aikštelėse virtusios emocijos.
•
Virvės traukimo azartas.
•
Pirmosios (ir labai lauktos!) maudynės.
•
Tobula ant laužo virta sriuba.
•
Jaukūs pokalbiai iki sutemų prie stovyklos ugnies.
Ačiū komandoms iš Švenčionių Zigmo Žemaičio, Ignalinos Česlovo Kudabos, Vidiškių ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų – jūs esate jėga! 

Prisiminimai sukurti, baterijos įkrautos – judam pirmyn! Iki kitų žygių! 






