Geriausias vasaros startas – su JPB šeima!

Birželio 1-ąją Aukštaitijos nacionalinis parkas (Palūšė) ošė nuo mūsų energijos. JPB nariai susirinko į aktyvią išvyką su nakvyne, kurioje netrūko nei azarto, nei nuoširdžių šypsenų.
🏀 Tinklinio ir krepšinio aikštelėse virtusios emocijos.
💪 Virvės traukimo azartas.
🏊 Pirmosios (ir labai lauktos!) maudynės.
🍲 Tobula ant laužo virta sriuba.
🔥 Jaukūs pokalbiai iki sutemų prie stovyklos ugnies.
Ačiū komandoms iš Švenčionių Zigmo Žemaičio, Ignalinos Česlovo Kudabos, Vidiškių ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijų – jūs esate jėga! 🤜🤛
Prisiminimai sukurti, baterijos įkrautos – judam pirmyn! Iki kitų žygių! ⛺️🫡