Ignalinos pasienio rinktinėje organizuotos šaudymo varžybos JPB nariams

2018 m. gruodžio 10 d. Ignalinos pasienio rinktinėje Jaunojo pasieniečio būrelių (toliau – JPB) nariams buvo organizuotos šaudymo iš pneumatinio (orinio) šautuvo varžybos (toliau – varžybos). Šių varžybų tikslas – populiarinti pasieniečio profesiją ir skatinti sportinę veiklą ir fizinį aktyvumą tarp jaunimo.

Į varžybas susirinko visų 10 Ignalinos pasienio rinktinėje veikiančių JPB nariai. Varžybose dalyvavo vaikinų ir merginų (mišrios) sudėties komandos. Kiekvieną komandą sudarė trys nariai – du vaikinai ir viena mergina.

Visi rinkosi Ignalinos sporto ir kultūros centro salėje. Čia jie išklausė Tverečiaus pasienio užkardos specialisto Andrejaus Matvėjevo instruktažą apie saugų elgesį šaudykloje.

Po instruktažo kiekviena JPB komanda ėjo į šaudyklą ir ten išbandė savo taiklumą.

Atlikę šaudymo pratimus visų 10 komandų nariai atvyko į rinktinę, kur vyko antroji varžybų dalis.

Moksleiviai dalyvavo automatinio šautuvo AKS -74 U dalinio išrinkimo ir surinkimo rungtyje. Tiek vaikinai, tiek merginos komisiją sužavėjo geru pasiruošimu varžyboms.

Susumavus varžybų rezultatus pirmoji vieta atiteko Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, antroji – Adutiškio pagrindinės mokyklos, o trečioji vieta – Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos JPB komandoms.

Moksleiviai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir diplomais. O varžybų svečias – Valstybės sienos apsaugos tarnybos Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas Marius Zemenskas – nugalėtojus pasveikino ir įteikė atminimo dovanėles.