Prieškalėdinis jaunimo susitikimas

Baigiasi metai, artėja didžiosios metų šventės – Kalėdos. O prieš šventes norisi susitikti ir smagiai praleisti laiką su bičiuliais ir gerais pažįstamais. Tęsdami užsimezgusią draugystę, gruodžio 13-ąją Šakių r. savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centre rinkosi Šakių jaunieji policijos rėmėjai, vadovaujami A. Mockevičiūtės, Jurbarko jaunieji policijos rėmėjai su vadovu R. Budriumi ir Jaunieji pasieniečiai iš Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos, vadovaujami D. Stepšio. Jaunimo neišgąsdino 13 diena, penktadienis ir dar pilnatis.

Jaunuoliai šauniai leido laiką mišriose komandose besivaržydami tinklinio ir krepšinio, baudų metimo ir „lentos“ rungtyse. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais, asmeninėse rungtyse geriausius rezultatus parodę- prizais.

Po varžybų renginio dalyvius priėmė šalia įsikūręs Šakių atviras jaunimo centras, kur jaunimas toliau bendravo gerdami arbatą ir besivaišindami saldumynais. Dėkojame jaunimą jau ne pirmą kartą priėmusiam Šakių r. savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centrui bei Juditai Ambrasienei, kuri visur ir visada padeda organizuojant renginius jaunimui.

Informacija, fotografijos Kudirkos Naumiesčio JPB