VSAT padaliniai atveria duris vasarai

Pasieniečių padaliniai šiemet aktyviai prisidėjo prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNSC) jau septintus metus organizuojamos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“, kuri suteikia mokyklinio amžiaus vaikams galimybę prasmingai leisti vasaros atostogas.

Projektas „Atverk duris vasarai“ yra puiki galimybė pritraukti daugiau atostogaujančių mokinių dėmesio, supažindinti juos su pasieniečio profesijos galimybėmis, patraukliai pateikti darbo profilių įvairovę. Tūkstančiai Lietuvos vaikų prasmingai pailsėjo, susirado naujų draugų, pasisėmė žinių, praplėtė savo akiratį.

VSAT Vilniaus, Varėnos ir Pagėgių pasienio rinktinės bei Pasieniečių mokyklą (PM) šiame projekte, dalyvauja jau ne vienerius metus, tad patirties organizuojant tokio pobūdžio renginius turi, ir gali užtikrinti dar kokybiškesnes veiklas.

VSAT padaliniai suplanavo renginių ir projekto portale pateikė informaciją, kada galima lankytis užkardose ir susipažinti su pasieniečio profesija, kinologų darbu dresuojant tarnybinius šunis ir kt.

Kaip ir kasmet, aktyviausių ir įdomiausių veiklų organizatoriai bus apdovanoti.

Daugiau informacijos apie šį projektą ir VSAT padalinių suplanuotas priemones galima rasti čia.