Vilkaviškio JPB naktis Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre

Savaitgalį  Vilkaviškio Jaunojo pasieniečio būrelio nariams buvo neeilinis, kadangi naktį iš penktadienio į šeštadienį jie praleido ne namuose, bet visi drauge Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre.

Kiekvienas iš narių buvo pasiruošę žaidimų bei užduočių kitiems būrelio nariams. Taigi vakaras prasidėjo nuo talentų šou, kuriame visi būrelio nariai turėjo galimybę atsiskleisti, bei parodyti turimus talentus. Vieni deklamavo eilėraščius,  juokavo pasakodami anekdotus na, o kiti pasiruošė trumpus vaidinimus. Pasirodymų metu netrūko gerų emocijų ir juoko. O koks konkursas be komisijos, taigi pasirodymus vertino būrelio vadovė Kristina kartu su būreliu nariais Domu ir Žygimantu.

Nakties metu JPB nariai ne tik dainavo karaoke konkurso dainas, bet ir šoko pagal „Just Dance“ žaidimo rodomus šokių judesius. Na ir daug kitų žaidimų bei užduočių darę jaunieji pasieniečiai iki pat paryčių neturėjo kada sudėti bluosto. Būrelio nariai šauniai atlaikė visus išbandymus, smagiai praleido laiką bei sustiprino draugystę.

Teksto ir nuotraukų autorė – Kristina Minsevičiūtė