Žinių viktorinoje varžėsi Vilniaus pasienio rinktinės Jaunojo pasieniečio būrelio nariai

Antradienį Vilniaus pasienio rinktinės Jaunojo pasieniečio būrelio koordinatoriai bendruomenės pareigūnai Jolita Kuncaitienė ir Rolandas Meidus kartu su Vilniaus rajono gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio vadovu Vaidotu Pakalniškiu surengė žinių patikrinimo konkursą „Ką žinome apie pasienį“. Viktorinos tikslas – skatinti VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnų ir mokyklų bendruomenių bendradarbiavimą, gerinti VSAT įvaizdį bei informuoti apie priėmimo į Jaunojo pasieniečio būrelį ir Pasieniečių mokyklą tvarką.

Jaunojo pasieniečio būrelio nariai iš Vilniaus miesto „Laisvės“, Vilniaus rajono Rukainių, Kalvelių „Aušros“, Rukainių, Kyviškių ir Mickūnų gimnazijų nuolat aktyviai dalyvaujantys būrelio veikloje atvyko net su 9 komandomis, kurias sudarė 5 moksleiviai.

Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai džiaugėsi aktyviu jaunuolių dalyvavimu ir susidomėjimu. Kol komisija atsakingai skaičiavo rezultatus, mokiniai prie arbatos puodelio vaišinosi skanėstais ir bendravo tarpusavyje.

Suskaičiavus visus balus, buvo išrinkta daugiausiai taškų surinkusi komanda. Pirmą vietą netikėtai užėmė Vilniaus miesto „Laisvės“ gimnazija, antrą  – Lavoriškių gimnazijos pirma komanda, o trečią  – Vilniaus rajono „Aušros“ gimnazijos pirma komanda.

Įvertinti ir pagerbti buvo visi viktorinos ,,Ką žinome apie pasienį“ dalyviai – visos komandos gavo padėkas, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir šakočiais. Pasieniečiai padėkojo aktyviam JPB vadovui ir mokyklos direktorei už šiltą priėmimą bei įteikė suvenyrus.

Viktorina buvo naudinga visiems dalyvavusiems, nes mokiniai pasitikrino savo žinias ir įgijo naujų kompetencijų, o dalyvavimas tokio pobūdžio viktorinose – gera paskata domėtis. Jaunuoliai džiaugėsi įdomiai ir smagiai praleidę laiką.

Lavoriškių gimnazija dėkoja svečiams už gerą nuotaiką ir pozityvias emocijas, o pasieniečiams už gražią iniciatyvą.

Teksto autorė – Jolita Kuncaitienė //Nuotraukų autorė – Vanesa Voiško