Vilniaus pasienio rinktinėje – pilietiškumo ir švaros akcija ,,Darom”

Kaip ir kiekvieną pavasarį visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie šalies gražinimo pakvietė švarinimo iniciatyvos „Darom“ organizatoriai. Tęsdami tradicijas šiai akcijai neliko abejingi ir pasieniečiai. Dalyvauti talkoje iš anksto registravosi VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir darbuotojai, Specialiosios paskirties skyriaus pareigūnai, Jaunojo pasieniečio būrelio nariai.

Pagrindinis akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Į kvietimą tvarkyti konkrečias vietas atsiliepusi VSAT Vilniaus pasienio rinktinės administracija į talką susirinko gegužės 5-ąją, ketvirtadienį. Pasieniečiai pasirinko šakomis ir pagaliais užterštą rinktinės teritoriją. Talkininkai net nesitikėjo kad per keletą valandų prikraus tiek daug medžio šakų krūvų.

Praėjusią savaitę įvairiose talkos akcijose dalyvavo ir Vilniaus pasienio rinktinės padaliniai – Pavoverės, Švenčionių ir Adutiškio pasienio užkardos.

Tokios iniciatyvos labai jungia kolektyvą bei kartu gražina mus supančią aplinką. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje ,,Darom“.

Teksto ir nuotraukų autorė – Dovilė Sabaliauskienė