Būrelių ir užimtumo mugėje pasieniečiai pristatė savo profesiją

Ketvirtadienio rytą Vilniaus Antakalnio gimnazijoje vyko būrelių mugė, skirta supažindinti mokinius su mokyklos siūlomomis neformaliojo švietimo veiklomis ir padėti pasirinkti būrelius, išbandant savo gabumus bei atrandant mėgstamą veiklą bei naudingai praleidžiant laiką.

Mugės metu įvairių būrelių (neformaliojo švietimo) atstovai pristatė savo veiklą, bendravo su gimnazistais. Šventėje dalyvavo ir prasmingam vaikų užimtumui neabejingi VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai – Jolita Kuncaitienė ir Rolandas Meidus, Antakalnio gimnazijoje veikiančio būrelio vadovas A. Čiukšys ir esami ir buvę Jaunojo pasieniečio būrelio nariai. Antakalnio gimnazijoje sėkmingai veikiantis JPB susirinkusiems interesantams pristatė savo veiklą, atsakė į užduodamus klausimus. Buvo pasakota apie tai, kaip galima tapti JPB nariu, kokie praktiniai užsiėmimai vyksta, kokios žinios suteikiamos. Jaunuoliams buvo įdomu klausyti pareigūnų ir kitų dalyvavusiųjų pasakojimų apie Jaunojo pasieniečio būrelio veiklą, užsiėmimus, patirtis ir asmenines įžvalgas.

JPB būrelio stendas viliojo gražia būrelio veiklos vizualizacija ir specifika, taip pat jaunuoliai dalijosi lankstinukais su naudinga informacija apie stojimą į Jaunojo pasieniečio būrelį.

Po pasieniečių pristatymo, Jaunojo pasieniečio būrelio gretas papildys 12 naujų Vilniaus Antakalnio gimnazijos mokinių.

Teksto autorė – Dovilė Sabaliauskienė