Palangoje bendruomenės pareigūnų ir Jaunojo pasieniečio būrelių vadovų seminaras

Palangoje,  rugsėjo 21-22 dienomis,  VSAT   Pagėgių, Varėnos, Vilniaus bei Pasieniečių mokyklos bendruomenės pareigūnai ir Jaunojo pasieniečio būrelio vadovai dalyvauja  Pasieniečių mokyklos organizuojamame seminare.

Bendruomenės pareigūnams, apie bendravimą ir viešą kalbėjimą, paskaitą skaitė – VSAT Personalo valdybos Psichologų skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Stonienė.

Psichologė pristatė bendravimo su įvairaus amžiaus žmonėmis ypatumus, bei teikė rekomendacijas kaip valdyti auditoriją. Dalyviai taikydami aktyvius metodus atliko paskirtas užduotis.

Savo patirtimis ir veikla su jaunimu, dalinosi Vakarų (Jūros) šaulių 3-osios rinktinės Neformaliojo švietimo mokytojas, Jaunųjų šaulių vadas Šarūnas Vaičiulis.

Jis papasakojo apie Vakarų (jūros) 3-sios rinktinės veiklą – pakopines programas, vietines ir tarptautines stovyklas, jų organizavimo aspektus.

Iš visos Lietuvos, į pajūrį atvykę bendruomenės pareigūnai, aptarė vykdomas veiklas, pasieniečio profesijos pristatymo gaires, ateities planus bei projektus.

Bendruomenės pareigūnai, antrąją seminaro dieną, turės galimybę pabendrauti su profesoriumi Valdu Rakučiu. Jie klausys paskaitos „Patriotizmas ir pilietiškumas mokykloje: skirtumai ir sąsajos“.

Taip pat diskutuos įvairiais atsparumo dezinformacijai klausimais, aptars  kasdieniniame darbe iškylančius aktualius klausimus.